Наймасовіший велопробіг Європи завітає в Кіровоград

15:45, 31 Серпня, 2012

Восьмий рік поспіль за підтримки Кабінету Міністрів України до Дня фізичної культури та спорту на всій території нашої країни проводиться Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!». Ця велоестафета є наймасовішим Європейським велопробігом! Цього року велоестафета проводиться в рамках Року спорту та здорового способу життя.

Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартують з Тернополя, Хмельницька, Вінниці, Севастополя, Одеси та Луганська. Загальний кілометраж маршруту складає більше 5 000 кілометрів.

Учасники Південного маршруту, до яких приєднаються і Кіровоградські велосипедисти, стартують 1 вересня з міст Севастополь та Одеса.

На Кіровоградщині етап Всеукраїнської велоестафети „Спорт для всіх єднає Україну!” триватиме 4-5 вересня і пройде за маршрутом: Долинський, Новгородківський, Кіровоградський райони, м. Кіровоград та Олександрівський район.

Урочиста зустріч учасників наймасовішого європейського велопробігу в Кіровограді відбудеться 4 вересня на площі ім. Кірова о 15.45.

Наймасовіший велопробіг Європи завітає в Кіровоград

Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” запрошує всіх бажаючих приєднатися до свята та привітати гостей у нашому місті.

Кіровоградська команда велосипедистів пронесе прапор області у складі Всеукраїнської команди по території України і встановить його в м. Києві на Майдані незалежності під час урочистого фінішу, в День фізичної культури і спорту 8 вересня.

Останні новини по темі
Табалов агітував лікарів онкодиспансеру, а Шаталов – обласної лікарні?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Табалов агітував лікарів онкодиспансеру, а Шаталов – обласної лікарні?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Суд над незалежним кіровоградським виданням знову перенесли(ФОТО)
Суд над незалежним кіровоградським виданням знову перенесли(ФОТО)
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024