Суд над незалежним кіровоградським виданням знову перенесли(ФОТО)

12:26, 31 Серпня, 2012

29 серпня відбулося чергове засідання господарського суду в Кіровоградській області. Нагадаємо, Партія регіонів позивається до людини, яка брала участь в розробці і виготовленні сучасного дизайну порталу «Гречка». Регіонали вимагають у людини, яка не має жодного стосунку до роботи сайту спростувати інформацію, яка на їх думку не відповідає дійсності. Редакція ж видання розцінює подібні дії партії влади, як спробу вплинути на редакційну політику онлайн-журналу «Гречка», а простіше кажучи – знищити одне з небагатьох незалежних видань на Кіровоградщині.

Перед приміщенням суду зібралися активісти громадських та політичних організацій, всього близько 20 осіб. Транспаранти та вигуки мітингувальників закликали суддів до справедливості, а представників правлячої партії – не зачіпати незалежні медіа,та дотримуватися Законів.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Суд над незалежним кіровоградським виданням знову перенесли(ФОТО)

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Суд над незалежним кіровоградським виданням знову перенесли(ФОТО)

Як і тиждень тому, засідання суду знову перенесли, цього разу на 21 вересня.

Валерій Лебідь

Фото автора

Останні новини по темі
Наймасовіший велопробіг Європи завітає в Кіровоград
Наймасовіший велопробіг Європи завітає в Кіровоград
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Кіровограді Табачника зустріли пікетом і приготували гарбуза(ФОТО, ВІДЕО)
В Кіровограді Табачника зустріли пікетом та гарбузом(ФОТО, ВІДЕО)
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024