У Кіровограді відкрито Федерацію бразильського джиу-джитсу (ВІДЕО)

10:30, 23 Січня, 2013

20 січня в Кіровограді була офіційно відкрита Федерація бразильського джиу-джитсу – Gracie Barra Kirovograd (Грейсі Барра Кіровоград). З цієї нагоди у спортивному залі Кіровоградського національного технічного університету пройшов перший в історії нашої області семінар з бразильського джиу-джитсу під керівництвом Артема Сидорова – володаря пурпурного пояса, чемпіона України.

Подія зібрала більше 80 учасників, серед яких представники різних видів єдиноборств: дзюдо, бойового самбо, панкратіону, джиу-джитсу.

На семінар приїхали гості з Черкас, Знам’янки, Новгородки та Кривого Рогу. Серед інших, участь у семінарі взяли: В’ячеслав Шульга – президент Федерації бойового самбо Кіровоградщини, В’ячеслав Василенко – чемпіон світу з бойового самбо, Олексій Слуцький – тренер вищої категорії з панкратіону.

Семінар складався з двох частин, у першій частині була проведена невелика розминка, після чого Артем Сидоров продемонстрував ряд спеціальних вправ, характерних для бразильського джиу-джитсу, які дозволяють розвинути необхідні для боротьби навички роботи стегнами і ногами, а також поліпшити функціональну підготовку борців. Далі було близько 10 спеціальних вправ на розтяжку, після чого Артем став демонструвати різні техніки в ГІ (кімоно). Наприкінці першої частини семінару було спеціальне завдання: в ньому всі учасники мали спробувати застосувати показані вправи в тренувальних сутичках. Після невеликої перерви почалася друга частина семінару, в якій Артем демонстрував техніку NO-GI (без кімоно).

«Оскільки за статистикою основна маса поєдинків у бойовому самбо, панкратіоні, змішаних єдиноборствах завершується у партері, ми вважаємо є сенс відкрити дану федерацію для розвитку цього єдиноборства для набуття досвіду спортсменів. Ті хлопці які домінують в партері, в них вже є перевага над своїми супротивниками і мають всі передумови для дострокової перемоги», – зазначив В’ячеслав Шульга.

Обласну федерацію бразильського джиу-джитсу очолив Євген Скирда – вихованець школи бойового самбо, кандидат у майстри спорту, призер Чемпіонату України.

За словами організаторів семінару, всі види спорту в яких є боротьба, є партер – будуть зацікавлені у співпраці.

Євген Савранський

Останні новини по темі
Жіноча проза по-кіровоградськи
У Кіровограді таки відповідатимуть за неякісні дороги?
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024