У Кіровограді відбулася друга зимова аматорська велогонка

11:09, 07 Лютого, 2013

Чергове велосвято під символічною назвою «Ozerka Winter Race»,організоване місцевим велоклубом «Там-Dе –Ми», незважаючи на складні погодні умови, відбулося минулої неділі в Кіровограді.

Велоаматори вирішили повторити започаткований минулого року дебют у вигляді зимової аматорської гонки. Цьогорічним місцем було обрано лісовий масив між обласною лікарнею та Балашівкою, відомий місцевим жителям як «Шервуд». На жаль, різке потепління внесло свої корективи у стан запланованих варіантів траси, тому організатори довго вагалися з остаточною датою проведення. Але заявки на участь, що почали надходити з Добровеличківки, Знам’янки, Черкас і навіть столиці, змусили раду клубу затвердити остаточну дату -3 лютого 2013 року, за будь-якої погоди.

Декілька днів оргкомітет разом з потенційними учасниками чистили розплановану трасу, намагаючись поєднати максимальну безпеку зі створенням штучних та посиленням природних перешкод. Напередодні дня змагань на більшості ділянок траса була ще вкрита снігом, але у день гонки все перетворилося на багнюку з кригою, вкритими водою.

Така несподіванка змусила організаторів терміново відкоригувати трасу та змінити регламент, а саме залишити лише один маршрут для всіх,та дозволити проведення ознайомлювального (так званого «прогрівального») кола, що для зареєстрованих 35 учасників всіх вікових груп виявилося не зайвим.

Суддівська колегія на чолі з незмінним Юрієм Симоненком пострілами стартового пістолета кожні 45 секунд відправляли на трасу чергову пару учасників, фотографи біля найпривабливіших ділянок намагалися вхопити цікаві моменти боротьби, а маршали траси на небезпечних ділянках надавали поради щодо безпечного подолання створених природою перешкод.

На превелику радість як учасників, так і організаторів та вболівальників,жодних травм, пошкоджень велобайків та іншого роду несподіванок не відбулося. Польова кухня з незмінним шеф-кухарем Миколою Прозіраєм пригощала вболівальників та учасників смачними стравами та гарячим чаєм. А тим часом судді завершили підбиття підсумків змагання. Після урочистого шикування було проголошено переможців:

«Амазонки» :

1.Аліса Самсонова,Кіровоград;

2.Оксана Репецька,Кіровоград;

3.Олена Пічугіна,Кіровоград.

Юніори:

1.Микита Шлапак (Черкаси);

2.Владислав Кулаков (Кіровоград);

3.Артем Єрмолаєв (Кіровоград).

Чоловіки (до 40 років):

1.Дмитро Заєць (Кіровоград);

2.Євген Гостіщев (Кіровоград);

3.Олександр Александров (Добровеличківка).

Ветерани (після 40 років):

1.Юрій Коровайченко (Кіровоград);

2.Ігор Гериш (Кіровоград);

3.В’ячеслав Калюжний (Кіровоград).

Переможці отримали відповідні медалі, дипломи та подарунки від організаторів та незмінних спонсорів: Центру здоров’я та краси «Драйв», велосервісних центрів «Веломайстер» та «Велосалон», обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивного відділу «Fashion Sport» та приватного нотаріуса С.С.Панчишиної, а всі учасники на згадку – сертифікати учасника та нагрудні значки.

Таким чином, кіровоградський велоклуб «Там-Dе-Ми» розширив межі своїх змагань до обласного та міжобласного рівня. Дуже приємно, що прихильників здорового способу життя стає дедалі більше, тому велоклубівці готуються й надалі створювати справжні велосвята у себе вдома та відповідати на гостинні запрошення сусідів.

Максим Гуцалюк, прес-секретар кіровоградського велоклубу «Там-Dе –Ми», velo.kr.ua

Останні новини по темі
У Кіровограді вшанують воїнів-афганців
Кіровоградська «Зірка» зіграла внічию з дублем запорізького «Металурга»
Читайте також

Українок запрошують на безоплатне онлайн-навчання у сферах IT, SMM та дизайну.

16:39, 13 Липня, 2024

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024