У Кіровограді вшанують воїнів-афганців

12:35, 07 Лютого, 2013

15 лютого о 12.30 у Кіровограді розпочнеться урочисте проходження колони з числа військовослужбовців, військового духового оркестру, громадськості від площі Кірова до пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам усіх поколінь, де відбудеться покладання квітів з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24 – ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.


Про це повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міськради.

Напередодні, 14 лютого, о 10.00 у Кіровоградській міській раді відбудеться урочистий прийом воїнів інтернаціоналістів та членів їхніх сімей.
З нагоди визначної дати в загальноосвітніх, вищих навчальних закладах Кіровограда відбудуться тематичні уроки, лекції та екскурсії до музеїв історії війни в Афганістані та інших локальних конфліктів. В ці дні в бібліотеках та музеях обласного цетру будуть експонуватися виставки творів мистецтва, фотографій, документів та архівних матеріалів, меморіальної, історичної літератури, організовані творчі зустрічі з учасниками бойових дій.

Останні новини по темі
У Кіровограді локалізували підпільний “Лас-Вегас”
У Кіровограді відбулася друга зимова аматорська велогонка
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024