Головний тренер БК «Єлисавет-Баскет» Людмила Коваленко: «Перед командою стоїть завдання – виграти чемпіонат»

14:00, 18 Лютого, 2013

Протягом останніх двох тижнів доки було відкрите трансферне вікно БК «Єлисавет-Баскет» суттєво підсилився легіонерками. Спочатку лави команди поповнили сербка Рада Відович і американка Стефани Реймонд. І ось днями клуб підписав ще двох легіонерок – сенегалку Аю Траоре та хорватку Неду Джурич. Причини такого підсилення пояснила головний тренер БК «Єлисавет-Баскет» Людмила Коваленко.

– Серйозні підсилення проводяться з однією метою – виграти дебютний для команди чемпіонат. Таку задачу переді мною поставив президент клубу Руслан Згривець ще три місяці тому, коли я прийшла в команду. Ми не могли підсилитися раніше, бо трансферне вікно відкрилося лише 4 лютого і діяло до 16 лютого.

– В якому стані зараз Вікторія Пазюк?

– Зараз вона знаходиться на лікуванні, яке триватиме до кінця лютого. Вікторія у нас у складі, ми її чекаємо в команді.

– Перша американка у складі «Єлисавет-Баскет» Ешлі Грехем ще може повернутися?

– Вона мовчить. Надій на її повернення дуже мало, хоча контракт у неї діючий, ніхто його не розривав, але сімейні обставини тримають її вдома. Шанси на її повернення настільки мізерні, що нам довелося підсилюватися.

Євген Савранський

Останні новини по темі
Десятки кіровоградців травмувались минулого тижня
Кіровоградщина: У Знам’янці шукають, хто ж розважатиме дітей атракціонами
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024