Кропивницький спортсмен-паралімпієць став бронзовим призером чемпіонату України з кульової стрільби (ФОТО)

Кількість переглядів - 684

Кропивницький стрілець Микола Миргородський здобув бронзову нагороду на чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Змагання проходили 10-15 березня о Одесі. Вихованець тренера Сабіни Табачук із реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт» замкнув призову трійку в стрільбі стоячи з пневматичної гвинтівки з відстані 10 метрів (вправа Р-1).
Mirgorodskiy

Перше та друге місця розподілили господарі змагань – Юрій Стоєв і Андрій Дорошенко.

Незважаючи на здобуту нагороду, старший тренер області з кульової стрільби, заслужений тренер України Ілгам Ібрагімов лишився незадоволеним виступом кропивницького спортсмена.
У коментарі «Гречці» він розповів, що минулого року Микола Миргородський у цій вправі виграв як чемпіонат, так і кубок України.