У Кропивницькому нагородили лауреатів премії «Спортивна гордість Кіровоградщини-2017» (ФОТО)

16:01, 25 Квітня, 2018

Кращих спортсменів і тренерів області за результатами виступів у 2017 році відзначили та нагородили сьогодні, 25 квітня, у Кропивницькому.

Провідних спортсменів, їхніх наставників у ресторані «Зірка» привітали керівники області – голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

2017-й рік був насиченим у світі спорту. Серед головних подій минулого року, які не обійшлися без представників Кіровоградщини, можна відзначити літні Дефлімпійські ігри у м. Самсун (Туреччина), чемпіонати світу та Європи з дзюдо, чемпіонати Європи з важкої атлетики, боксу, комбад дзю-дзюцу, бойового самбо, кубок Європи з бейсболу, чемпіонати світу зі скелелазіння, веслуванні на байдарках та ряд інших міжнародних стартів. Успішні виступи на них наших спортсменів залишили яскравий слід в історії спортивної Кіровоградщини.

Розпочався захід із вручення посвідчення «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» головному спеціалісту обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Світлані Верхоланцевій, посвідчень майстрів спорту України: Владиславі Коваленко (стрільба кульова), Владиславу Велкову (дзюдо), Катерині Сокур (велоспорт), Катерині Бугай (важка атлетика), Андрію Турчину (дзю-дзюцу), Богдану Баську (шахи), Павлу Гореленку (бокс).

DSCN1819DSCN1823DSCN1833

Окрему нагородоу а саме кубок і дипломом Міністерства молоді та спорту України, керівники області вручили спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву №2, яка в рейтингу серед 42 шкіл олімпійського резерву України за результатами успішних виступів вихованців на офіційних всеукраїнських та міжнародних змаганнях посіла перше місце. Нагороду отримав директор школи Віталій Винокуров.

Лауреати премії «Спортивна гордість Кіровоградщини-2017»

Кращі спортсмени та тренери області з індивідуальних олімпійських видів спорту та ігрова команда: Ольга Пікаш з тренером В’ячеславом Жуковим (важка атлетика); Юрій Бирзул з тренером Дмитром Саласенком (бокс); Валерій Рябов з тренером Валерієм Рябовим старшим (веслування на байдарках і каное); Ярослав Ткач із тренером Миколою Побережцем (скелелазіння); Вадим Велков із тренером Сергієм Нечмонею, Артем Шевцов Олена Гуцан, Олена Демидова із тренером Ольгою Заворітньою (велоспорт); Тетяна Селедцова з тренером Ілгамом Ібрагімовим (кульова стрільба); тренер з боксу Віктор Саласенко. У номінації «Краща команда з ігрових видів спорту» нагородили головного тренера команди з бейсболу «Біотехком-КНТУ» Юрія Бойка.

Кращі спортсмени та тренери області з індивідуальних неолімпійських видів спорту: Владислав Ільїн із тренером Олексієм Слуцьким (бойове самбо); Роман Майнич, Богдан Прозоров, Андрій Турчин із тренером В’ячеславом Шульгою (комбат дзю-дзюцу); Роман Касьяненко із тренером Олексієм Кравченком (військово-спортивне багатоборство).

Кращі спортсмени та тренери з інвалідного спорту: Олександр Костик, Сергій Фомін із тренером Оленою Ібрагімовою (кульова стрільба); Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко із тренером Оленою Кузніцовою (плавання), Євген Зінов’єв (футбол).

Свідоцтва обласного відділення Національного олімпійського комітету України про зарахування до мережі шкіл олімпійської освіти вручили НВО №19 м. Олександрія та Миколаївській НВО (с. Миколаївка, Кіровоградський район).

DSCN1902DSCN1866

На заході були відзначені переможці та призери обласних спортивних ігор серед команд об’єднаних територіальних громад, районів та міст області: Олександрівський район (І місце), Долинський район (ІІ місце) та Новомиргородський район (ІІІ місце). В обласних спортивних іграх серед команд міст кращими стали: Кропивницький (І місце ), Знам’янка (ІІ місце) та Олександрія (ІІІ місце).

Останні новини по темі
200 засобів прихованого отримання інформації вилучили на Кіровоградщині минулого року
Лікарі з Кіровоградщини критикують медреформу і міністра – нардеп
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024