У Кіровограді побили відомого тележурналіста

17:17, 11 Вересня, 2012

9 вересня біля під’їзду власного будинку в районі 101-го мікрорайону невідомий чоловік скоїв напад на відомого в Кіровограді тележурналіста – Ігоря В’юна. Ігор вже кілька років працює над сюжетами програми «Погляд» на місцевому телебаченні, і як правило, йому випадає висвітлювати гостро-соціальні теми. Серед них – неоднозначні події довкола звільнення головного лікаря Кіровоградської обласної лікарні, зміна керівництва Кіровоградського обласного театру, земельні питання, оренда ставків, продаж алкоголю після 22.00 тощо.

Ігор В’юн розповів журналістам “Гречки” обставини пригоди:

«Приблизно о 22.15 я виходив з під’їзду та розмовляв по телефону. В цей час якийсь чоловік зробив крок в мій бік і наніс прямого удару мені в скроню. Після чого я зістрибнув по східцях ліворуч. Невідомий спробував мене завалити на землю проте йому це не вдалося, адже і я доволі міцної статури. Я закрився і отримав ще кілька ударів у голову. Потім наніс удар у відповідь після чого чолов’яга накивав п’ятами.

Я повернувся додому, вмився і викликав міліцію. Міліціянти приїхали за 5 хвилин і одразу почали оперативно-розшукову роботу. Спочатку ми поїхали у райвідділ, я написав заяву, надав пояснення, склали фоторобот нападника.

Вже вранці я звернувся до лікарні для огляду, від запропонованої госпіталізації – відмовився».

Наразі у Ігоря забиття м’яких тканин голови. Срусу мозоку та переломів не виявлено.  Якщо міліція затримає зловмисника, потерпілий прагне покарання останнього згідно норм чинного законодавства.

Як повідомляє офіційний сайт Управління внутрішніх справ у Кіровоградській області, за фактом побиття  порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення особи підозрюваного у скоєнні злочину.

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
У Кіровограді для реконструкції площі пиляють дерева(ФОТОФАКТ)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді для реконструкції площі пиляють дерева(ФОТОФАКТ)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Форум видавців 2012 чекає!(ПРОГРАМА)
Форум видавців 2012 чекає!(ПРОГРАМА)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024