Правоохоронці встановили, хто погрожував різати прихильників «Свободи» на Кіровоградщині

13:04, 15 Листопада, 2012

Правоохоронці встановили, хто погрожував різати прихильників ВО «Свобода» в селищі Пантаївка Олександрійського району Кіровоградської області.

Деякі ЗМІ встигли повідомили про те, що автор листівок з погрозами на адресу мешканців селища, які під час виборів до верховної Ради України голосували за ВО «Свобода»,  сам звернувся до правоохоронних органів і зізнався в скоєному. В Олександрійському МВ УМВС в Кіровоградській області спростували цю інформацію, повідомляє УНІАН.

Як розповів кореспонденту УНІАН в.о. заступника начальника Олександрійського міськвідділу-начальник міліції з громадської безпеки УМВС в Кіровоградській області Юрій Кононенко, особу автора  листівок встановили правоохоронці. Ним виявився пенсіонер, мешканець Пантаївки.

«Наразі працівники міліції проводять дослідчу перевірку і з’ясовують мотиви. На даний момент жодних примусових заходів впливу, таких як затримання чи інші, до чоловіка не вживалося», – зазначив Юрій Володимирович.

Як повідомляла «Гречка», 12 листопада 2012 року в Олександрійський  осередок Всеукраїнського об’єднання «Свобода», що на Кіровоградщині,  звернувся отець Ферапонт, настоятель місцевого храму УАПЦ із селища Пантаївка Олександрійської міської ради з приводу поширення листівок з прямими погрозами на адресу жителів селища, які проголосували на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня за ВО «Свобода».
Автор анонімних листівок звертаються до прихильників націоналістів: «Відтепер живіть і думайте над тим, що до вас кожної миті можуть прийти месники в образі онуків і правнуків колишніх воїнів радянської армії і партизанів… А тому ми починаємо робити з вами те ж саме – вішати, різати, топити і палити ваші оселі! Разом з вашими дітьми! І будемо це робити теж вночі, щоб вам не спалося кожної ночі! Очікуйте!».

Нагадаємо, на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року в Пантаївці проголосував 901 виборець, 40 з них віддали свої голоси за ВО «Свобода». Загалом, в Олександрії, до складу якої входить селище Пантаївка, за дану політичну силу проголосували понад 6% виборців. Округ №103 (центр – місто Оександрія) став єдиним в області, де за партійними списками перемогла ПР. В решті чотирьох округах Кіровоградщини перемогу здобули опозиційні партії (ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «УДАР»).

Христина СВІТЛИЧНА

Останні новини по темі
Сьогодні кіровоградці побачать світ у чуттєвих образах
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Сьогодні кіровоградці побачать світ у чуттєвих образах
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Чемпіонство у "спікеріаді" дістанеться найбагатшому?
Чемпіонство у “спікеріаді” дістанеться найбагатшому?
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024