У Кіровограді лісівників навчали оохороні праці

10:30, 04 Грудня, 2012

30 листопада в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулись навчання для майстрів лісу з усіх лісогосподарських підприємств області. На навчанні були присутні працівники, що керують роботами підвищеної небезпеки, а тому головний спеціаліст сектору використання лісових ресурсів Анатолій Кріпака, який проводив ці навчання, наголосив на важливості всебічних теоретичних та практичних знань з охорони праці.

На початку навчань майстри лісу переглянули відео про надання першої медичної допомоги та на спеціальному манекені людини мали змогу потренуватися з проведення реанімаційних заходів.

Перед початком перевірки теоретичних знань з охорони праці присутніх привітала начальник обласного управління Наталія Ревенко. Вона зазначила, що саме ця лісівнича професія – майстер лісу – є фундаментом нашої справи.
Заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду Віталій Заніздра наголосив, що травматизм на виробництві – те питання, яке не втрачає своєї актуальності ніколи, а тому необхідно постійно працювати над підвищенням рівня знань як виконавців, так і керівників робіт.

На перевірку знань завітав начальник державної інспекції нагляду за промисловою безпекою та охороною праці Держгірпромнагляду по Кіровоградській області Олександр Золенко, а також спеціалісти управління та представники обласної профспілкової організації працівників лісового господарства.
За результатами своєрідного іспиту всі майстри впоралися із завданнями та пройшли перевірку знань, продемонструвавши добрі знання, а це доводить, що вони завжди напоготові у їхній щоденній нелегкій справі.

За інформацією Кіровоградського ОУЛМГ

Фото звідси

Останні новини по темі
Відома дата чергової сесії Кіровоградської міської ради
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Чи буде на Кіровоградщині соціальномий заклад для безпритульних?
Чи буде на Кіровоградщині соціальномий заклад для безпритульних?
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024