Ікона з Афону у кіровоградському храмі

11:30, 12 Грудня, 2012

Зараз у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці (біля спортшколи) перебуває ікона Божої Матері «Скоропослушниця», яка була написана в духовному центрі світового Православ’я – на святій горі Афон.

Всі бажаючі помолитися і прикластися до ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниці» зможуть зробити це в Кафедральному соборі до 15 грудня, повідомляє сайт “Утренний город”

У суботу урочистим хресним ходом ікона буде перенесена в храм преподобного Афанасія Афонського, який знаходиться біля заводу «Креатив».

Привезена в наше місто ікона є списком – точною копією – оригіналу чудотворного образу Матері Божої «Скоропослушниця», який зберігається в Афонському монастирі Дохіар. Цей образ був написаний в X-XI століттях, під час життя преподобного Неофіта Афонського, настоятеля цього афонського монастиря.

Як свідчать монастирські записи, завдяки благодатті  від ікони Божої Матері «Скоропослушниця», в різні часи відбувалося безліч чудес і зціленя: прозрівали сліпці, починали ходити кульгаві, багато стражденні рятувалися від полону і виживали при корабельних аваріях.

Останні новини по темі
У Кіровограді не побудують заводу з переробки сміття
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді не побудують заводу з переробки сміття
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді буде новорічний...батл
У Кіровограді буде новорічний…батл
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024