Отримай тюнер і мороч собі голову: цифрове ТБ у Кіровограді

12:00, 17 Грудня, 2012

На початку 2012 року Україна завершила перший етап переходу на цифрове телебачення, а Держкомітет з телебачення і радіомовлення обіцяв малозабезпеченим державну допомогу у отриманні телетюнерів для цифрого ТБ.

Слова дотримали. Вже восени, перша партія дармових телетюнерів прибула в Кіровоград. Першопрохідцями, тобто першоотримувачами, стали переважно пенсіонери.  Хотіли безкоштовного цифрового ТБ – маєте, тепер час готувати гроші на телемайстрів.

Уже зараз в ефірі всієї країни 28 кращих загальнонаціональних телеканалів, а скоро всі 32! Перегляд 32 каналів для всіх телеглядачів БЕЗКОШТОВНИЙ! Нове телебачення – це не просто багато телеканалів і висока якість картинки, це нова якість вашого життя, життя всієї вашої родини! „ – таке можна прочитати на сайті Цифрового ефірного тебефачення України.

Майорить реклама і на аналоговому ТБ, про те як просто налаштувати 28 каналів.

Надія Олексіївна, одна зі щасливих власниць безкоштовного тюнера, вже півроку „мається” з модним гаджетом: „В нас на Лелеківці звичайне телебачення завжди ловило погано. Всі канали були тільки з зовнішньою антеною і підсилювачем. Коли принесли тюнер і намагались його підключити – згорів підсилювач. Робили все як в інструкції, просто там не було вказано, що не можна одночасно вмикати і підсилювач і тюнер. Тиждень сиділа без телевізора. Потім якось вийшло настроїти, але було лише 5 каналів, а не 20 як обіцяли.

Звернувшись до продавців радіотоварів, зятю пані Надії пояснили – певно зовнішня антена заслаба. Купили нову. Цифрові канали регулярно зникали – певно жінка щось не те натискала, але збити настройки їй вдавалось запросто, а от настроїти приймач без сторонньої допомоги ні.

І ось на цих вихідних зникло декілька улюблених каналів. Двадцять є, а решти немає. Перенастройки тюнера результату не дали. Заміна ще одної антени – теж. Зателефонувавши у службу підтримки, що зазначена в інструкції 75-річній жінці порадили „покрутити антену, що знаходиться на даху”. Коли ж почали шукати телемайстра, який би міг розібратись з усім, бажаючих не знайшлось. Майстрам не вигідно їхати, щоб займатись настройкою, краще витратити час на ремонт техніки.

Звісно, можна подумати, що це поодинокий випадок, але почитавші відгуки в інтернет-просторі, бачимо. що це закономірність:

8.11.2012 „я получил по почте тв тюнер бесплатно, буквально через неделю он перестал работать, куда мне обращаться, ведь он должен быть на гарантии, хотя она не отмечена?

16.12.2012 „Подключил,работало 1 день неплохо ,но сегодня туман и работает только пару каналов,перещол на обыкновеную антену работает отлично. Зачем мне такое телевидение за такие деньги?

3.12.2012 „купили родителям нов. телевизор с двумя тюнерами, подключили -4 канала, купили тюнер, подлючили -нормально было два дня, сейчас не показывает. родители огорчены, мы сможем приехать не скоро.Что делать?

Кіровоградська пенсіонерка ж ще не втратила надію і задається питанням, куди їй звертатись за допомогою і хто має налаштовувати, перенастроювати безкоштовний тюнер?

Марта Луцька

Останні новини по темі
Кіровоградські футболісти зіграють у Черкасах
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградські футболісти зіграють у Черкасах
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Мазурок повернувся?
Мазурок повернувся?
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024