У Кіровограді небажаних свідків вбивають?

20:37, 18 Грудня, 2012

У Кіровограді знайшли у зашморгу 37-річного працівника міліції, йдеться у сюжеті “Новин 2+2” .

Працівник ізолятору тимчасового тримання Олександр Розуменко був головним свідком обвинувачення у справі за звинуваченням слідчих міліції у побитті затриманого. Але до засідання він не дожив дві доби.

Повішеним у власному гаражі його знайшла мати. Рідні 37-річного міліціонера переконані, що його вбили. Твердять – про це свідчать сліди, що ведуть до обійстя, відірвані ворота гаража, відсутність хоч якоїсь підставки для ніг та жодних відбитків пальців навколо.

“Він не міг, тому що він сильно любив свою сім’ю. У нього дуже великі плани були. Про новий рік ми вже балакали. Він не міг такого зробить і кинуть своїх діточок”, – впевнена вдова загиблого Наталя Розуменко.

Вона розповідає, що на її чоловіка останнім часом сильно тиснули на роботі. Колеги не розуміли, як він міг піти проти своїх, проти оперів.

Батько загиблого стверджує: за сином тривалий час стежили невідомі. У день смерті він збирався заявити про це у райвідділ, але не встиг.

Тим часом колеги загиблого поки що не схиляються ані до припущень рідних загиблого про вбивство, ані до версії самогубства.

“Було зафіксовано факт смерті працівника міліції. Чоловік загинув через повішання. По даному факту відкрито кримінальне провадження. Про причини смерті та обставини того, що сталось, можна буде сказати після проведення низки експертиз”, – повідомила речник МВС України у Кіровоградські області Віталіна Бевзенко.

Резонансну справу крім міліції тепер розслідуватиме ще й прокуратура. Усі версії пообіцяли перевірити особливо ретельно. Попередні висновки обіцяють оприлюднити за 10 днів.

Останні новини по темі
Сьогодні в педунівері “куватимуть” вокальний талант
Сьогодні в педунівері "куватимуть" вокальний талант
Світлій пам'яті Григорія Гнатюка
Світлій пам’яті Григорія Гнатюка
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024