У скільки обійдеться новорічна ялинка кіровоградцям?

13:30, 20 Грудня, 2012

У день Святого Миколая керівники Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства зустрілись з журналістами. Тема також була святкова – новорічні ялинки.

Як повідомила Наталія Олександрівна Ревенко, начальник Кіровоградського обласного упраління лісового та мисливського господарства, на території області всього зростає 933 тисяч хвойних дерев. Із них 33 тисячі підготували саме до новорічних свят. 

Цього року, відбірні сосни  до 1 метра будуть коштувати 40-50 гривень, від 1 до 1,5 – 45-60 гривань від 1,5 метра  до 2 метрів – 55-70 гривень.

В цьому році кіровоградці будуть мати змогу зберегти життя новорічній красуні і купити декоративне деревце у горщику. Доглядати за ним досить просто, а навесні можна пересадити у будь-яке зручне місце. От тільки ціна такого ноу-хау буде трошки вищою, ніж зрубаних ялинок, – близько 250 гривень.

Окрему увагу на прес-конференції приділили питанню захисту хвойних насаджень від незаконних рубок. Як і в минулому році,   придбання або розповсюдження ялинки без чіпа буде каратись законом. Розмір штрафних санкцій за нанесення шкоди лісу регламентується  Постановою Кабінету Міністрів України.

Покупець за допомою штрих коду також може дізнатись, де і ким була вирощена придбана ялинка. Це можна здійснити кількома способами: за допогою сайту www.ukrlis.info , надіславши коротке повідомлення з штрих кодом на номер 4443 (вартість смс 1 гривня) або за телефоном гарячої лінії: 22-06-03.

Маргарита Грейніс

Фото автора

Останні новини по темі
У бібліотеці буде щедрий вечір…точніше ніч
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У бібліотеці буде щедрий вечір...точніше ніч
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді відбулись юнацькі спортивні змагання(ФОТО)
У Кіровограді відбулись юнацькі спортивні змагання(ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024