На центральній пошті скандал за скандалом – кіровоградці опановують нову систему платежів(ФОТО)

14:02, 21 Грудня, 2012

Від суботи на центральній пошті Кіровограда новації – відтепер для того, щоб заплатити за комунальні послуги, оформити переведення коштів чи відіслати рекомендованого листа, слід зробити низку дивних маніпуляцій. Перш за все на спеціальному терміналі натиснути відповідну сенсорну клавішу з назвою послуги, отримати талончик з номером (який з часом з’явиться ліворуч на плазмі, праворуч же висвітиться номер каси).

Все здавалося б просто та зручно. Але не для тих, хто десятиліттями звик стояти у чергах, сваритися з касирами і радіти досягнувши свого. Тепер скільки не кричи, не вимагай навіть при великому бажанні без талончика вас не обслуговуватимуть.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info  У Кіровограді на центральній пошті скандал за скандалом – кіровоградці опановують нову систему платежів(ФОТО,ВІДЕО)

Шоковані такою новацією кіровоградці нервово реагують на найменші дрібниці. Сваряться через відсутність потрібної газети, відмовляються присісти до сектору для очікування та продовжують формувати звичні черги.

Працівники пошти зізнаються, що від суботи вже такого про себе наслухалися, що і не передати. Замість доступної інструкції, при вході вас зустріне засмиканий працівник, який без зайвих слів надасть вам вичерпні інструкції, навіть підведе до табло і каси, аби ви не здіймали зайвого галасу.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info  У Кіровограді на центральній пошті скандал за скандалом – кіровоградці опановують нову систему платежів(ФОТО,ВІДЕО)

Наш кореспондент завітав до поштового відділення о 8.30 ранку. Вже тоді атмосфера була напруженою. Протягом 20 хвилин відвідувачі тричі скандалили, у двох касирів здали нерви.

Невтомний працівник підводив всіх «новачків» до терміналу і у черговий раз пояснював що і де треба натиснути і де потім на це дивитися…

Валерій Лебідь Фото автора

Останні новини по темі
Де кіровоградцям заробити взимку?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info У Кіровограді діти ліпили "миколайчиків"
У Кіровограді діти ліпили “миколайчиків”(ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024