Де кіровоградцям заробити взимку?

14:15, 21 Грудня, 2012

Сезонні вакансії – серйозна частина ринку праці України. Наприклад, цієї осені майже 10% пропозицій склала сезонна робота, пов’язана із зимовим туризмом. Найактивніше шукав працівників найпопулярніший гірськолижний курорт України в Буковелі, хоча професіонали на сезонну роботу потрібні у всіх регіонах України. Найбільша кількість вакансій припадає на Київ (22%) та АР Крим (22%). Затребувані такі фахівці також в Тернопільській, Хмельницькій, Донецькій та Івано-Франківській областях.

 

Вельми охоче приймають на сезонну роботу малодосвідчених кандидатів. Більшість вакансій (53%) роботодавці розміщують для фахівців-початківців без досвіду. 37% вакансій орієнтовані на досвід роботи від 1 до 3 років. 10% вакансій – для фахівців з досвідом роботи 3-6 років і більше 6 років.

74% роботодавців шукають сезонників на повний робочий день. Порівняно чимала кількість вакансій включає гнучкий графік – 18%, і позмінний графік – майже 8%. Близько половини поданих пропозицій – це робота на сезон, решта вакансій передбачає постійне працевлаштування.

Найактивніший роботодавець цієї зими – курорт Буковель, який пропонує більше 10% всіх тимчасових вакансій на поточний сезон. Більшість вакансій (87%) – в профгалузі «Туризм». Крім того, необхідні домашній і робочий персонал, а також бухгалтери.

Зарплатний мінімум сезонних працівників у період зимового туризму порівняно невисокий – 2800 грн. Більшість зарплатних пропозицій знаходиться в діапазоні від 3000 до 6000 грн. Лише в 10% вакансій пропонують до 8000 грн. на місяць. Усіх працівників забезпечують безкоштовним житлом та харчуванням, а якщо після роботи залишаться сили, деякі з них можуть також безкоштовно зайнятися зимовими видами спорту.

У сфері туризму найбільше затребувані офіціанти, бармени, кухарі та персонал кухні. Потрібні також шеф-кухарі, хостеси, покоївки, різноробочі, управлінський персонал.

Дослідження проведено на основі бази даних вакансій Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні в грудні 2012 року.

Останні новини по темі
За добу на Кіровоградщині зі снігових заметів вилучили 5 автомобілів
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info У Кіровограді на центральній пошті скандал за скандалом – кіровоградці опановують нову систему платежів(ФОТО,ВІДЕО)
На центральній пошті скандал за скандалом – кіровоградці опановують нову систему платежів(ФОТО)
Читайте також

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024

Сьогодні, 18 травня, на Кіровоградщині відключати світло побутовим споживачам не плануюють. Для підприємств діятимуть графіки із 19:00....

09:32, 18 Травня, 2024