На Кіровоградщині у фермера вилучили 10 гектарів землі

22:34, 26 Грудня, 2012

Рішенням Бобринецького районного суду задоволено позов прокурора про скасування державного акту на право приватної власності на землю площею 10,5 га.

 

 

Підставою для пред’явлення позову стали матеріали перевірки, за наслідками розгляду яких прокуратурою Бобринецького району було порушено кримінальну справу. Встановлено, що головою одного з колективних сільськогосподарських підприємств було обрано (а згодом звільнено) особу без прийняття її в члени даного КСП. Після чого незаконно оформлено права на земельну частку (пай) площею 10,5 га.

Крім скасування державного акту на право приватної власності на землю, відповідача зобов’язано повернути земельну ділянки власнику – державі – в особі Бобринецької районної державної адміністрації.

Прес-служба прокуратури області

Останні новини по темі
Льодового палацу в Кіровограді можуть не збудувати
137
Ретро-прикраси у Кіровограді(ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024