У 2012 році кіровоградців цікавили доходи керівництва ОДА

01:11, 28 Грудня, 2012

У 2012 році відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” до обласної державної адміністрації надійшло 114 запитів на отримання публічної інформації, з них: запити від фізичних осіб – 39, юридичних осіб – 51, від засобів масової інформації (журналістів) – 24.

Більшість запитів надійшло поштою – 90, електронною поштою – 23, особисто – 1. Найбільш запитуваною є інформація довідкового характеру, правова інформація, інформація про фізичну особу, інформація про стан довкілля (екологічна інформація), інформація про товар (роботу, послугу), статистична інформація. Найбільш запитуваними документами є: копії обласних цільових програм; порядок розгляду звернень громадян в облдержадміністрації; форми та порядок розгляду запитів на інформацію; копії регуляторних актів облдержадміністрації; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівництва облдержадміністрації.

Найбільш запитуваною є інформація про стан виконання обласного бюджету у 2010-2011 та у поточному роках, про виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”, фінансування видатків з обласного та Державного бюджетів, про виконання обласних програм соціально-економічного розвитку, статистична та довідкова інформація в галузі медицини, освіти, соціальної сфери, агропромислового комплексу, будівельної галузі та сфери побутового обслуговування, інформація про доходи керівництва облдержадміністрації.

Останні новини по темі
“Океан Ельзи” виступить у Кіровограді
Гречка
default13
Кіровоградський театр ляльок чекає малят!
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024