У Кіровограді інвалідам пропонують тренувати боксерів та працювати стрілками ВОХРа

03:10, 30 Грудня, 2012

Директор Кіровоградського обласного центру зайнятості Марина Родіонова на засіданні ради у справах людей з особливими потребами відзначила, що лише протягом останніх 11 місяців цього року до центрів зайнятості в області стосовно питання працевлаштування звернулися більше 800 громадян з особливими фізичними потребами. З них, 104 особи взяли участь у підготовчих курсах та отримали нову професію. 12 осіб отримали допомогу та розпочали власну справу.

Ще 111 осіб взяли активну участь у громадських роботах. Загалом, як зазначила Марина Родіонова, 50% людей з особливими потребами, які звертаються до їх центрів, влаштовуються на роботу.

Проте існує багато проблем. Зокрема частина роботодавців відмовляються брати на роботу людей з особливими потребами або пропонують вакансії на яких можуть працювати навіть не всі здорові люди.

В 2012 році підприємства області серед іншого пропонували наступні варіанти працевлаштування для інвалідів.

ДЮСША «Динамо» пропонував роботу тренера-викладача спортивних секцій: бокс, стрільба, теквандо, боротьба та велосипедного спорту;

Локомативне депо «Знам’янка» шукало людей з особливими потребами з наявністю допуску для роботи на висоті та під високою напругою.

Загін воєнізованої охорони (Кіровоград) пропонував інвалідам охороняти вантажів на транспортуванні при наявності в бажаючих працевлаштуватися дозволу на носіння вогнепальної зброї.

Фото звідсии

Останні новини по темі
Сергій Ларін не збирається виконувати свою обіцянку…
IMG 3386
У новорічну ніч спокій кіровоградців охоронятимуть 200 міліціонерів і «Беркут»
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024