В Олександрії пікетували управління освіти(ФОТО)

14:52, 04 Січня, 2013

3 січня, біля приміщення управління освіти, молоді та спорту, що поряд з будівлею Олександрійської міської ради(Кіровоградська обл.), громадськість міста провела мирний захід протестуючи проти звільнення з роботи директора Олександрійського колегіуму(найбільшого навчального закладу міста), депутата міськради Сергія Коваленка.

Подібний пікет відбувся і біля будівлі Олександрійського колегіуму. До акції приєдналися представники профспілкової організації «Єдність», до складу якої входить Сергій Петрович, повідомляють “Олександрійські новини”.

Нагадаємо, що 29 грудня міський голова Степан Цапюк, без погодження із профспілкою та з порушенням цілої низки нормативних документів, вирішив звільнити Сергія Коваленка з посади директора одного з найбільших навчальних закладів міста. Що стало підставою для звільнення наразі залишається невідомим, оскільки усі спроби ознайомитися із відповідним наказом або отримати його копію залишаються марними.

До пікетуючих вийшов міський голова та інші чиновники.

Проти звільнення Сергія Коваленка з посади керівника  вже виступили і учні колегіуму, і їх батьки, які розпочали збір підписів на його підтримку.

image 840400678

Останні новини по темі
Україна відреагувала на випад російського дипломата швидко і хворобливо
Як уберегти себе від насильства у сім’ї?
Читайте також

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024

На Кіровоградщині в рамках операції “Нерест” правоохоронці розпочали 27 кримінальних проваджень щодо браконьєрів....

16:50, 30 Травня, 2024

З 1 червня для підприємств, установ і організацій, які є абонентами “Дніпро-Кіровоград”, зросте тариф на воду....

14:41, 30 Травня, 2024