Прокуратура відстоює живописні місця Світловодщини

11:00, 11 Січня, 2013

Судом розглядається низка позовів Світловодської міжрайонної прокуратури щодо повернення у власність держави земельних ділянок, які знаходяться в прибережній смузі Кременчуцького водосховища річки Дніпро.

Станом на початок 2013 року Світловодським міськрайонним судом задоволено 6 позовів прокуратури про повернення у власність держави земельних ділянок, які є землями лісового фонду в мальовничій місцевості області. Їх загальна площа становить 0, 64 га вартістю 128 тис. грн. По решті позовів триває судовий розгляд.
Крім того, на розгляді в суді перебуває кримінальна справа відносно начальника відділу Держкомзему в районі та місцевого лісничого, які, використавши підроблені документи, незаконно оформили та передали у приватну власність вказані земельні ділянки.

 

Принагідно зауважимо, що органи прокуратури Кіровоградщини продовжують копітку діяльність по наведенню порядку у сфері земельних відносин.

Прес-служба прокуратури області

Фото звідси

Останні новини по темі
В Знам’янці приклонились перед афонською іконою
У Світловодську благодійна акція по збору лиж
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024