У Світловодську благодійна акція по збору лиж

10:40, 11 Січня, 2013

Громадська організація “Патріот Світловодська” закликає усіх небайдужих поділитись з мешканцями міста, лижами, ковзанами і хокойним інвентарем, повідомляє інтернет-видання “Світловодськ”


Запрошуємо всіх у кого є бажання і можливість взяти участь у благодійній акції, яка полягає у формуванні зимової спортивної матеріальної бази для молоді та жителів міста.Ми запрошуємо всіх у кого вдома лежать не використовувані лижі, ковзани, ключки благодійно або за символічну ціну передати цей в спортивний фонд. У будь-якому стані. Самовивіз.За допомогою цієї матеріальної бази буду організовуватися зимові спортивні свята і тренування для молоді та жителів міста Світловодська.

Долучитись до акції можуть і Кіровоградці.

Звертатися:Швець Микола (097) 789-04-73 ГО “Патріот Світловодська”, Олександр Форостянов (096) 225-24-46 ГО “Любителів спорту”Микола Швець,голова громадської організації “Патріот Світловодська”

Останні новини по темі
Прокуратура відстоює живописні місця Світловодщини
Народна артистка України заспівала для губернатора Кіровоградщини(ВІДЕО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024