У Кіровограді встановлюють причини руйнування труби котельні

11:36, 18 Січня, 2013

Прокуратурою міста Кіровограда організовано проведення перевірки за фактом часткового руйнування труби котельні КП «Текплоенергетик», яке сталося учора, 17 січня.

 

Наразі прокурором обласного центру винесено постанову про проведення із залученням спеціалістів органів контролю перевірки у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів. Встановлюється причина руйнування труби.
Хід перевірки перебуває на контролі прокурора м. Кіровограда.
 
Нагадаємо, що 17 січня у селищі Нове на території котельні КП «Теплоенергетик» сталося часткове руйнування верхньої частини димовідвідної труби (загальна висота труби 85 м), що призвело до пошкодження димовідвідного каналу. Жертв та постраждалих немає. Роботу котельні призупинено.
Котельня забезпечувала теплопостачанням 28 житлових будинків, 2 шкіл, дитячого садка та поліклініки.
 
Прес-служба прокуратури  області

Останні новини по темі
У Кіровограді відбиратимуть землю
watal2
Олександр Шаталов їде з Кіровограда?
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024