У Кіровограді відбиратимуть землю

11:44, 18 Січня, 2013

Влада Кіровограда ініціюватиме розірвання договорів оренди комунальних земельних ділянок, користувачі яких не виконують взятих на себе грошових зобов’язань перед містом.

«Будемо позиватися до тих, хто заборгував за шість і більше місяців», – про це повідомив на засіданні профільної міської комісії її очільник перший заступник міського голови Василь Дзядух.

Він же нагадав, що минулого року міський бюджет недоотримав понад мільйон гривень плати за землю та земельного податку, що, звісно, позначилось і на реалізації запланованих владою соціальних програм. Представники підприємств-боржників, які взяли участь у засіданні, пояснювали недоїмки, як правило, внутрішніми економічними труднощами.

Серед найбільших боржників ПрАТ «Кіровоградтурист», що заборгувало майже 147 тисяч гривень,  ПП «Агрорембудсервіс» винні місту понад 166 тисяч гривень.

Міська влада налаштована вживати рішучих заходів у цій сфері, то ж ті, хто не платить за землю мають всі шанси її позбутися.

За матеріалами «Вечірньої газети»

Останні новини по темі
Українських волонтерів запрошують у Португалію
У Кіровограді встановлюють причини руйнування труби котельні
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024

На Кіровоградщині в рамках операції “Нерест” правоохоронці розпочали 27 кримінальних проваджень щодо браконьєрів....

16:50, 30 Травня, 2024