Господарський суд не вирішив спору між "Креативом" і зернотрейдером

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1618


Господарський суд Кіровоградської області виніс рішення у справах за позовом ТОВ "Інформаційно-торговий дім -ЛС" до ПрАТ "Креатив" та зустрічним позовом кіровоградського підприємства "Креатив" до зернотрейдерів  .

Під час останнього судового засідання обидві сторони заявили низку клопотань.
Представник ПрАТ "Креатив" клопотав перед судом провести почеркознавчу експертизу договорів про зберігання зерна, що представили суду трейдери, оскільки сумнівається в справжності документів і підпису Костянтина Бугери, керівника олійноекстракційного напряму Групи Креатив. До того ж, запевняє відповідач, у договорах, що підписувались з самого початку прописувались інші умови, аніж ті, що представлені в договорах ТОВ "Інформаційно-торговий дім -ЛС".

Також представник ПрАТ "Креатив" клопотав провести економічну експертизу, яка б надала точні цифри щодо обсягів зерна, що зберігались, адже сторони не можуть знайти точки дотику в цьому питанні. Третім клопотанням представника відповідача стало витребвання доказів, а саме карантинних сертифікатів на насіння, що зберігалось на кіровоградському підприємстві. Однак суд не задовольнив жодного зі звернень, надавши право зернотрейдерам озвучити свої клопотання.

ТОВ "Інформаційно-торговий дім -ЛС" клопотало витребувати у ПрАТ "Креатив" журнал форми 36, у якому за підписом відповідальних осіб мав би проводитись щоденний облік дій підприємствах навколо насіння, що зберігалось. На думку зернотрейдерів, саме цей журнал міг би стати доказом того, що ПрАТ "Креатив" не надав жодних послуг щодо зберігання, сушіння, відвантаження зерна, хоча вимагає у своєму позові за це більше 5 мільйонів гривень. Як виявилось, подібний журнал на "Креативі" не ведеться, оскільки "воно є олійновидобувним підприємством, а не елеватором", тож і в цьому клопотанні суд відмовив.

Зробивши деякі уточнення, суд відправився до нарадчої кімнати. Вже за півгодини були озвучені вступна й резолютивна частини, згідно з яких колегія суддів повністю відмовила у задоволенні обох позовів.

Повна частина рішення зачитуватиметься у Господарському суді Кіровоградської області 5 серпня. Наразі сторони нічого не коментують - чекають оголошення повного рішення. ТОВ "Інформаційно-торговий дім -ЛС" заявило, що готуватиме апеляційну скаргу.

Нагадаємо, спір між підприємствами, які співпрацюють з 2010 року виник після того, як ПРАТ "Креатив" відмовився повертати зернотрейдерам зерно, яке зберігалось на елеваторах підприємства. Власники насіння звернулись до суду, з вимогою повернути продукцію в повному обсязі. ПрАТ "Креатив" подав зустрічний позов, вимагаючи від ТОВ "Інформаційно-торговий дім -ЛС" оплати за надані послуги , зокрема зберігання і сушіння насіння.

 
Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+3 # Ol65ga 03.08.2015, 15:52
...вспоминается цитата из "Двенадцати стульев" Ильфа и Петрова "... правосудие продано ...."
Цитата
 
 
+13 # +Taras+ 01.08.2015, 11:21
Можно украсть 40 миллионов и суд скажет, что отдавать не нужно, можно не платить зарплату сотрудникам 3 месяца, продать свои предприятия и безнаказанно свалить. Или нет.....? Внимательно следим за (руками) продолжением данной истории.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити