Правоохоронці розповіли юним кіровоградцям про відповідальність

13:00, 11 Лютого, 2013

Працівники обласної та міської міліції у рамках проведення профілактичних заходів зустрілися із учнями 9-11-х класів двох шкіл – № 26 та № 34, що у місті Кіровограді. На бесіду із правоохоронцями завітало більше 200 школярів, повідомляє управління МВС України у кіровоградські області.

Старший оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей Кіровоградського МВ УМВС в області Антоніна Рубаненко поспілкувалася із підлітками на тему адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх у рамках нових норм законодавства.

Капітан міліції звернула особливу увагу дітей на найпоширеніші види кримінальних та адміністративних правопорушень, які можуть бути вчинені неповнолітніми особами чи стосовно них. Також Антоніна Миколаївна розповіла присутнім, як складаються адміністративні матеріали та про їх розгляд відповідними інстанціями.

 

Крім того, офіцер більш детально зупинилася на роз’ясненні прав та обов’язків неповнолітнім, обговорила із ними правила поведінки в громадських місцях.

У свою чергу, оперуповноважений відділу боротьби із незаконним обігом наркотиків УМВС в області Богдан Коротко поспілкувався з підлітками за своїм напрямком діяльності. Зокрема, наголосив на тому, як вберегтися від негативного впливу вуличних компаній та які наслідки тягнуть за собою правопорушення, пов’язані із сферою незаконного наркообігу.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині перевищений епідпоріг грипу та ГРВІ
Світловодські дзюдоїсти привезли “золото”
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024