У Кіровограді кошти на харчування дітей крали?

15:56, 27 Лютого, 2013

Навіть ті гроші, які виділяє держава, далеко не завжди використовують за призначенням.

 

Так, фінінспектори Кіровоградщини під час планової ревізії КЗ «НВО «ЗОШ-інтернат, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», якою охоплено період з 01.09.2010 по 31.12.2012, виявили низку порушень, серед яких факти недотримання вимог законодавства щодо норм харчування школярів.

Зокрема з”ясовано, що в порушення вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у начальних та оздоровчих закладах» протягом ревізійного періоду окремі продукти харчування списані в завищених нормах на загальну суму 100 тис. грн. Дане порушення сталося з вини керівництва навчального закладу, шеф-кухаря, в обов”язки якої входить дотримання норм харчування дітей, та медичної сестри з дієтичного харчування.

Загалом ревізією встановлено, що внаслідок недодержання керівництвом школи-інтернату вимог чинного законодавства щодо використання державних фінансових ресурсів, ведення бухгалтерського обліку та звітності допущено фінансових порушень на загальну суму 1,7 млн грн. Зокрема недоотримано фінансових ресурсів фізичними особами на загальну суму 29 тис. грн., проведено операцій з ресурсами, що призвели до їх втрат, на суму 172 тис. грн та інших порушень на суму 1,5 млн грн., із яких 1,2 – заниження вартості об”єктів житлового фонду.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи Кіровоградської області.

Прес-служба державної фінансової інспекції Кіровоградської області

Останні новини по темі
Кіровоград: пасажири громадського транспорту пікетували міську раду
skifff1
У Кіровограді “накрили” двох наркоділків
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024