Кіровоград: пасажири громадського транспорту пікетували міську раду

16:05, 27 Лютого, 2013

Напруження довкола нової транспортної мережі у Кіровограді триває. Жителі Селища Нового, сьогодні 27 лютого, вийшли на чергову акцію протесту. Цього разу пікетували міську раду.

 Громадяни  вирішили нагадати міському голові про його обіцянки, та поскаржитися на незадовільне обслуговування маршруту автобусним парком.

За словами городян, рішення виконкому про те, що 274 маршрут обслуговуватимуть 12 великогабаритних автобусів за заздалегідь визначеним графіком,  не виконується.
Сергій Запорожан, учасник ініціативної групи громадян, які відстоюють своє право на нормальне транспортне обслуговування, повідомив журналістам  «Гречки», що протягом кількох тижнів активісти відстежували рух автобусів з 274 маршрутом.

 «В деякі дні на маршрут виходило 6-7 машин,- зазначає Запорожан, – тож ми вирішили звернутися до керівництва міста, щоб влада відреагувала і нормалізувала цей рух».

Учасники мітингу зачитали звернення до міського голови та відрядили своїх представників до очільника міста, якому і виклали свої вимоги до місцевої влади. Серед іншого громадяни вимагають:

1.Слідкувати за виконанням рішення виконкому Кіровоградської міської ради про рух 274-м маршрутом 12 автобусів, та здійснювати контроль за інтервалом руху;

2. Змусити ВАТ «Автобусний парк» брати  участь у конкурсі на перевезення;

3. Не підвищувати тарифи на проїзд.

Міський голова розповів про проблеми, які на сьогодні має ВАТ «Автобусний парк», і що немає суттєвих важелів впливу на перевізника. Проте пообіцяв співпрацю, та попросив громаду також долучатися до вирішення проблем з транспортним забезпеченням селища Нового.

Наразі ініціативна група громадян звертатиметься до представників депутатського корпусу Верховної ради України від Кіровоградщини, щоб ті лобіювали інтереси міста, та допомогли збільшити дотацію з держбюджету на пасажирські перевезення. Окрім того, жителі селища Нового чекатимуть проведення тендеру серед перевізників, і в разі необхідності знову вийдуть на площу…

Олег Мельник
Фото автора

Останні новини по темі
Ольга Макаревич: Я зображаю те, що стосується кожного глядача…
vystped1
У Кіровограді кошти на харчування дітей крали?
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024