В Олександрій пропонують створити індустріальний парк (ФОТО)

10:30, 07 Серпня, 2016

5 серпня в Олександрії, що на Кіровоградщині, Раді старійшин представили Програму стратегічного розвитку міста до 2030 року.

 

 

Старійшинам розповіли про процес створення програми і плани по її затвердженню, повідомляє “Моя Олександрія”

За словами міського голови Олександрії Степана Цапюка, громадські слухання з обговорення документа намітили на 1 вересня, а до 15 вересня – програму повинна прийняти сесія.

На цій же сесії депутатам пропонується створити управління стратегічного планування. Хоча, зазначив мер, це може бути і комунальне підприємство.

Заступник міського голови з питань економіки Сергій Гриценко розповів про ідею створення індустріального парку. Олександрія готова виділити в Заводському мікрорайоні велику ділянку з комунікаціями і запросити керуючу компанію для будівництва парку і залучення інвесторів.

unnamed

За словами Гриценка, сьогодні 12 міст України розробили концепції індустріальних парків. З них 4 – вже будують.

У Львові на 23 гектарах прийнята програма створення індустріального парку на 12 тисяч робочих місць. Реалізацію програми почали в 2012 році. Сьогодні створено 2 тисячі робочих місць із середньою зарплатою 6,5 тисячі гривень”, – розповів він.

На думку Гриценка, Олександрія привабливе місто відразу по декількох напрямках. Це географічне розташування в центрі України, недорога робоча сила і цілий набір позитивних моментів в Заводському мікрорайоні: потужні електромережі, вода, каналізація, газ.

Останні новини по темі
Як наше місто отримало назву Кропивницький розповіли на фестивалі “Бандерштат – 2016” (ВІДЕО)
Які зміни відбудуться у початковій школі у новому навчальному році
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024