Кіровоградцям пропонують прибрати за ініціативи Януковича

11:47, 27 Березня, 2013

Дев’ятий рік поспіль протягом місяця з 1 квітня 2013 року на території області стартує Всеукраїнський місячник “Спорт для всіх – спільна турбота” – місячник благоустрою, ремонту та будівництва нових спортивних майданчиків у закладах освіти, за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.Захід проводиться в рамках нової соціальної ініціативи Президента України В.Ф.Януковича “Модернізація та оновлення дитячих спортивних майданчиків”, реалізація якої сприятиме поліпшенню умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення.

На Кіровоградщині захід організовано управлінням молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації за підтримки обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до заходів Місячника, адже заняття фізичною культурою задля власного здоров’я – мета кожного.

Телефон для довідок: 22-48-41

Останні новини по темі
Порівняно з 1913 роком Кіровоград прогресував?
Мешканка Олександрії продавала через інтернет неіснуючі речі
Читайте також

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024

Державними нагородами у Кропивницього відзначили поранених військовослужбовців 177 батальйону 121 окремої бригади....

17:41, 13 Липня, 2024