Колишня директорка “Теплоенергетика” стала заступником керівника “Кіровоградгазу” (ФОТО)

14:31, 28 Листопада, 2017

Колишня директорка теплогенеруючого підприємства у Кропивницькому КП «Теплоенергетик» Тетяна Соколенко зайняла посаду заступника голови правління ВАТ “Кіровоградгаз”.

 

Соколенко очолювала “Теплоенергетик” до червня поточного року. Звільнилася за власним бажанням.

Наразі екс-директорка теплогенеруючого підприємства, у якого були багатомільйонні борги перед НАК “Нафтогаз”, перебуває на посаді заступника голови правління ВАТ “Кіровоградгаз”. Про це стало відомо під час того, як сьогодні вона змушена була спілкуватися із активістами через відсутність керівника газопостачального підприємства Олександра Гладкого.

Нагадаємо, у 2014 Тетяна Соколенко працювала на посаді в.о.начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області, після чого очолила КП “Теплоенергетик”. Із її приходом на підприємство у неї виникла низка скандалів із працівниками. Зокрема скаржаться на погані умови праці, затримки зарплатні, масові скорочення та некомпетентність керівниці. Також низка проблем була і з якістю теплопостачання і водозабезпечення. 20 червня Соколенко подала заяву на звільнення.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому почали відновлювати газопостачання відімкнених котелень
Облрада вимагає забезпечити повноцінне фінансування Криворізького ГЗК
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024