Підозрюваний у хабарництві лікар-нарколог постане перед судом
Завершили слідство у кримінальному провадженні відносно лікаря-нарколога Голованівської центральної лікарні, викритого на вимаганні неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
Досудовим слідством встановлено, що кошти лікар вимагав та отримав від співробітників поліції за видачу медичних сертифікатів.
Обвинувальний акт відносно особи за ч. 3 ст. 368-4 (одержання особою, яка провадить професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, неправомірної вигоди для себе за вчинення дій, з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду) Кримінального кодексу України скеровано до суду для розгляду по суті.
Нагадаємо, лікаря-нарколога було затримано 8 листопада 2017 року на робочому місці з речовими доказами злочину оперативниками внутрішньої безпеки НПУ та поліції Кіровоградської області. За видачу медичних сертифікатів одинадцятьом працівникам місцевого відділу поліції лікар зажадав по 200 грн з кожного.


