У Кропивницькому прийняли присягу понад 70 новоспечених поліцейських (ФОТО)

11:55, 30 Січня, 2018

 

Сьогодні, 30 січня, у Кропивницькому у Головному управлінні патрульної поліції Кіровоградської області приймали присягу 72 новоспечених поліцейських.


Всього 72 нових працівників правоохоронних органів прийняли присягу. З них – 11 жінок та 10 учасників АТО.

Вони проходили навчання 4 місяці. Всі у різних місцях: у Маріуполі, Києві, Одесі. До цього строк навчання тривав 2 місяці, але новобранці вже проходили його за новою системою. Усі будуть нести службу у місті Кропивницькому. Це був перший добір до патрульної поліції з моменту появи її у нашому місті.

«Сьогодні ми з вами присутні на заході дуже особливому та важливому у житті нашої патрульної поліції. Ці молоді люди, як і всі ви, вирішили прийти на службу, щоб дбати про безпеку громадян, виконувати непрості завдання, долати труднощі, щоб у суспільстві панував закон та порядок», – зазначив Сергій Кондрашенко, начальник поліції області.

В кінці урочистостей рідні та друзі вітали поліцейських з прийняттям присяги та початком служби.

 

Останні новини по темі
Кропивницький борець став призером міжнародного турніру в Запоріжжі
Кропивницька лікарня закупить витратні матеріали для гемодіалізу на 15 мільйонів гривень
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024