З якими питаннями звертаються до центру ресоціалізації військових у Кропивницькому

13:09, 31 Січня, 2018

 Сьогодні, 31 січня, у Кропивницькому презентували результати роботи центру ресоціалізації військових “Коловорот”.

 

 

Центр існує з 6 грудня 2016 року. За цей час було 911 звернень.

Основні запити від тих, хто звертався – первинні консультації, проблеми соціально-психологічної адаптації, психологічні наслідки стресу. Також, це проблема самоорганізації, потреби у розвитку професійної мотивації, консультації з питань взаємодії з людиною.

Профконсультація, психологічний супровід при обстеженні та лікуванні, сімейне консультування, проблема непережитої втрати, кризова психологічна допомога, посттравматичний стресовий розлад – це аспекти допомоги, які надає “Коловорот”.

Найбільше зверталися чоловіки – це 88% (803 звернення) та 12% – жінки (108 звернень). Але психологи центру Андрій Фоменко та Владислав Зубченко  зазначають, що вони налаштовані розширювати сферу допомоги жінкам.

Проблеми соціально-психологічної адаптації є однією з головних тенденцій у діяльності “Коловороту”. Також – проблеми працевлаштування та низька професійна мотивація; поширення проблем родинних стосунків (взаємодія з дружинами та дітьми); психоемоційні непсихотичні порушення (реакції на те, що відбувається у мирному середовищі так само, як у воєнному); збільшення рівня соціальної фрустрації; низька динаміка лікування ПТСВ.

Узагальнений портрет тих, хто приходить: молоді чоловіки, що мали досвід бойових дій, незадоволені соціальним захистом та мають емоційні порушення. Це – кожен десятий.

“Коловорот” і цього року продовжує роботу з допомоги військовим та їх родинам.

Звертайтесь за адресою: ЦРВ «Коловорот», вул. Гоголя, 44 (другий поверх). [Приміщення знаходиться між вулицею Шульгиних та провулком Театральним, у будівлі МСЕК]

 

Останні новини по темі

Порядок передачі ділянок для гаражів у Кропивницькому змінять або скасують

У Знам’янському районі відкрили амбулаторію

Читайте також

Шукаєте ідеальне рішення для смачної та швидкої доставки їжі  в Одесі? Онлайн-ресторан “Вилки ...

18:22, 3 Грудня, 2023

Кропивничан запрошують долучитись до курсу “Калиномовці”, який доступний в Telegram-платформі. ...

18:20, 3 Грудня, 2023

Галина Тарасенко наразі живе в Києві, де довгий час працювала в ІТ-стартапах. Незабаром друком ...

16:38, 3 Грудня, 2023