Порядок передачі ділянок для гаражів у Кропивницькому змінять або скасують

13:34, 31 Січня, 2018

Під час засідання земельної комісії у міськраді Кропивницького розглянули питання про внесення змін до Тимчасового положення про порядок передачі земельних ділянок для гаражного будівництва на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків міста Кропивницького.

Якщо раніше право на оренду надавалось окремим категоріям громадян на пільгових умовах, відтепер через зміни внесені до Земельного кодексу, право на ділянки мають набуватись у власність, або в оренду через аукціон.

Тобто, якщо раніше у місті діяли певні обмеження щодо надання в оренду землі для установки гаражів і таке право отримували ветерани, атовці і інші особливі категорії громадян, зараз у рамках аукціону за право оренди вони “змагатимуться” із іншими претендентами.

Наразі міське положення фактично не відповідає законодавству, і його потрібно змінювати або скасовувати, зазначила на комісії начальник юридичного управління Марина Смаглюк.

Проте треба дотримуватись також і містобудівної документації, бо ж зміни можуть сприяти повальному встановленню гаражів.

Також на комісії пролунала думка надавати право на установку гаражів як тимчасових споруд із паспортом прив’язки.

Наразі юридичний відділ працюватиме над розглядом цього положення, аби згодом запропонувати рішення проблеми.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому розпочалося формування ініціативної групи обрання нового складу Громадської ради
З якими питаннями звертаються до центру ресоціалізації військових у Кропивницькому
Читайте також

У Кропивницькому вчора, 24 лютого, на вулиці Кримській горів приватний будинок. 

11:15, 25 Лютого, 2024

У Кропивницькому через аварію на водомережі, яка сталася вчора, 24 лютого, відучора з 22:00 правобережна частина Кропивницького залишилася без води. Наразі у Кропивниц...

10:01, 25 Лютого, 2024

Вночі 25 лютого Сили протиповітряної оборони відбили чергову російську атаку ударних дронів. Два безпілотники знищили над Кіровоградською областю....

09:06, 25 Лютого, 2024