У Кропивницькому розпочалося формування ініціативної групи обрання нового складу Громадської ради

13:39, 31 Січня, 2018

Розпочалося формування ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького.

Згідно з п. 4.3. Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради, “якщо при органі вже утворена Громадська рада, то не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення її повноважень вона утворює ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради”, повідомляють на сайті міськради.

До складу ініціативної групи можуть входити представники інститутів громадянського суспільства: як ті, що є членами діючої Громадської ради, так і ті, що не входять до її складу, а також представники органу, при якому утворюється Громадська рада.

Запрошуємо представників громадських організацій та інших інститутів громадянського суспільства, які мають бажання стати членами ініціативної групи з підготовки установчих зборів, повідомити письмовою заявою до президії Громадської ради (каб. 129) або до відділу з питань внутрішньої політики (каб. 317), або електронною поштою за адресою: evk2007@krmr.gov.ua

Заяви приймаються до 17.00 6 лютого 2018 року включно.

Останні новини по темі

Психологи центру ресоціалізації військових «Коловорот» розповіли як боротися зі стресом

Порядок передачі ділянок для гаражів у Кропивницькому змінять або скасують

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023