У закладах освіти Кропивницького перевіряли організацію харчування

16:20, 31 Січня, 2018

Сьогодні, 31 січня, заступник міського голови Наталія Дзюба проінспектувала заклади освіти Кропивницького щодо організації харчування та перевірила температурний режим у приміщеннях, де навчаються діти. Про це повідомили на сайті міської ради.Відвідавши ДНЗ №72, загальноосвітню школу №16 та спеціальну загальноосвітню школу №3, заступник міського голови впевнилась, що нове меню дітям до вподоби, оскільки бутерброди з сиром та яблука малеча їла з апетитом. Відзначила посадовець і те, що навіть, якщо дитина не голодна на момент сніданку, то булку може забрати з собою до класу і з’їсти її на наступній перерві. Фрукти, які залишились після сніданку, вчитель також забирає до класу, щоб на наступних перервах діти могли їх доїсти.

– Харчування у закладах освіти Кропивницького на належному рівні, меню збалансоване та вітамінізоване, – відзначила Наталія Дзюба. – На сьогодні продукти закуплені, робота з батьками проводиться і надалі до остаточного формування двотижневого меню. Усі зауваження та побажання щодо раціону учнів молодшої школи управління освіти враховує та опрацьовує.

Крім того батьки старшокласників висловили побажання, щоб учні 5-11 класів також мали змогу купити обід у10033 368x264 2 шкільній їдальні, оскільки наразі приготування додаткових обідів у школах не передбачено. Наталія Дзюба дала доручення фахівцям управління освіти міської ради детально вивчити це питання і надати пропозиції щодо його вирішення.

Щодо температурного режиму, то у всіх навчальних закладах він відповідає нормі.

Нагадаємо, 23 січня оновлене меню шкільних їдалень презентували у Кропивницькому. Воно експерементальне, тому протягом дох тижів після презентації можна вносити свої пропозиції, які обіцяють взяти до уваги.

Останні новини по темі
Суд не обрав міру запобіжного заходу для голови правління ВАТ “Кіровоградгаз” (ФОТО)
Пацієнтів і лікарів Кропивницького запрошують на семінар про медреформу
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024