Активісти знову пікетують “Кіровоградгаз” (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

13:38, 14 Березня, 2018

Сьогодні, 14 березня, у Кропивнцькому активісти прийшли до будівлі ВАТ “Кіровоградгаз” з вимогою увімкнути газопостачання для відключених котелень міста.


Голови правління ВАТ “Кіровоградгазу” Олександра Гладкого на місці не було.

З активістами спілкувався заступник Гладкого – Миронов Олександр, який сказав, що він не знає про місцезнаходження свого керівника.

Тетяна Клюй, директорка з обліку природного газу, відмовилась коментувати що-небудь, пославшись на те, що все вона сказала на комісії з питань надзвичайних ситуацій.

На місце події також викликали патрульну поліцію, представини якої зазначили, що прибли для охорони громадського порядку. Крім того, депутати та помічники депутатів, які були у “Кіровоградгазі” написали заяви до поліції у зв’язку з тим, що не могли потрапити до приміщення. Головні двері на момент приходу активістів були зачинені, тому довелося заходити через чорний вхід. 

Нагадаємо, сьогодні відключили 6 котелень міста. Міська влада дала час “Кіровоградгазу” увімкнути газопостачання до 14:00.

 

Останні новини по темі
На вихідних Кіровоградщину чекають хуртовини і ожеледь
Пацієнти зможуть викликати лікаря додому в обхід реєстратури
Читайте також

Правоохоронці вилучили у 28-річного жителя Кропивницького району арсенал боєприпасів.

11:54, 27 Лютого, 2024

У Кропивницькому затвердили перейменування ще 38 вулиць та провулків. У селищі Новому об’єднають вулицю та провулок і перейменують три вулиці....

11:32, 27 Лютого, 2024

Кропивницький отримав 32 мільйони гривень державної субвенції та дотацій. До міського бюджету на 2024 рік внесли зміни. ...

11:11, 27 Лютого, 2024