Активісти знову пікетують “Кіровоградгаз” (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

13:38, 14 Березня, 2018

Сьогодні, 14 березня, у Кропивнцькому активісти прийшли до будівлі ВАТ “Кіровоградгаз” з вимогою увімкнути газопостачання для відключених котелень міста.


Голови правління ВАТ “Кіровоградгазу” Олександра Гладкого на місці не було.

З активістами спілкувався заступник Гладкого – Миронов Олександр, який сказав, що він не знає про місцезнаходження свого керівника.

Тетяна Клюй, директорка з обліку природного газу, відмовилась коментувати що-небудь, пославшись на те, що все вона сказала на комісії з питань надзвичайних ситуацій.

На місце події також викликали патрульну поліцію, представини якої зазначили, що прибли для охорони громадського порядку. Крім того, депутати та помічники депутатів, які були у “Кіровоградгазі” написали заяви до поліції у зв’язку з тим, що не могли потрапити до приміщення. Головні двері на момент приходу активістів були зачинені, тому довелося заходити через чорний вхід. 

Нагадаємо, сьогодні відключили 6 котелень міста. Міська влада дала час “Кіровоградгазу” увімкнути газопостачання до 14:00.

 

Останні новини по темі
На вихідних Кіровоградщину чекають хуртовини і ожеледь
Пацієнти зможуть викликати лікаря додому в обхід реєстратури
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024