“Директора театру призначають депутати”(ВІДЕО)

15:09, 31 Грудня, 2011

У продовження теми конфлікту навколо театру ім. М. Кропивницького “Гречка” публікує коментар юриста, який оцінив ситуацію як “аферу навколо власності громади  Кіровоградської області”:

– Театр є спільною власністю територіальної громади області, тому директора призначають представники громади – депутати Кіровоградської обласної ради. Так було і дев’ять років тому, коли керівником театру став Михайло Ілляшенко. Після цього до контракту кілька разів вносили зміни. І кожен раз це було “у зв’язку з продовженням терміну перебування на посаді директора”.

В юридичній практиці це називається “довготривалими трудовими відносинами”, які розірвати не так просто.  Сесія обласної ради відбулася 28 грудня, і питання про зміну керівника театру на ній не розглядали. Не було його в порядку денному профільної комісії обласної ради(з питань освіти і культури). Єдина комісія, яка розглядала питання напередодні сесії – комісія з питань власності.

 

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info "Директора театру призначають депутати"(ВІДЕО)

Саме на її засіданні 23 грудня було винесено рекомендацію про призначення директором Ігоря Спінула. Але комісія – дорадчий орган, який не представляє весь депутатський корпус. Не має таких повноважень і Голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук, який на зустрічі  в театрі розповів, що підписав розпорядження про призначення нового директора. Тобто, не розглянувши особисту справу нового директора, не озвучивши причини звільнення попереднього, підпільно, не приховуючи від депутатів і громадськості, кілька людей визначили долю Кіровоградського театру. І це в той час, коли реальні причини не продовження контракту з Михайлом Ілляшенком – відсутні, що визнав на зустрічі з колективом театру  і сам Микола Ковальчук….

Схоже на те, що зміна керівника Кіровоградського театру ім. Кропивницького –  це афера, розрахована саме на дезорієнтацію колективу театру і на те, що діючий директор після такої оцінки своєї багаторічної роботи… сам піде з посади.

Тим часом на рішення з цього приводу повинна впливати територіальна громада, а саме – її представники, депутати обласної ради.

Останні новини по темі
«Гречка» вітає всіх з Новим 2012 роком!
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua «Гречка» вітає всіх з Новим 2012 роком!
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Лесь Танюк про Михайла Ілляшенка: «Це саме та людина, яка потрібна театру корифеїв»
Лесь Танюк про Михайла Ілляшенка: «Це саме та людина, яка потрібна театру корифеїв»
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024