Мінекономрозвитку стане співорганізатором агровиставки в Кропивницькому

10:45, 04 Квітня, 2018

Цього року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України долучиться до Міністерства АПК та виступить співорганізатором виставки AGROEXPO-2018, яка традиційно відбудеться у Кропивницькому восени.Цього року виставка відбуватиметься з 26 по 29 вересня.

Як запевняють організатори, це виводить AGROEXPO на якісно новий рівень: виставка виходить за рамки профільного агропромислового проекту і стає місцем всеукраїнського економічного «хабу».

Нагадаємо, що у минулому році всі чотири дні виставки AGROEXPO супроводжувались широкою діловою програмою. У перший день спільно з Федерацією роботодавців України пройшла панельна дискусія Міністерства аграрної політики та продовольства України. Другого дня відбувся форум «Центральноукраїнський інвестиційний день».

Останні новини по темі
На Кіровоградщині виявили земельних порушень на понад 700 тисяч гривень
gupalo1
Сьогодні у Первозванівці проведуть в останню путь учасника АТО Сергія Гупала
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024