У центрі Кропивницького згорілий світлодіодний екран замінять на новий (ФОТО)

09:15, 06 Квітня, 2018

У центрі Кропивницького демонтували світлодіодний екран, що висів на перехресті вулиць Преображенської та Великої Перспективної на території Центрального скверу. Замість нього невдовзі з’явиться новий. 

На екрані транслювали рекламні ролики, на шум від яких неодноразово скаржилися мешканці міста та водії. Крім того, він якийсь час був несправний, і тому відтворені на ньому відео “блимали” та був уривчастий звук. 

З’явився він у 2015 році за протекції Рафаеля Санасаряна. Комісія з реклами лише з другої спроби ухвалила рішення про його встановлення. У вересні 2017 року екран горів, після чого вже не працював. 

Восени 2017 року стало відомо, що екран привезли з окупованої території. Раніше на ньому транслювали відео із закликами відвідати окупований Крим. 

Член комісії по рекламі Рафаель Санасарян обіцяв замість старого екрану встановити новий. І зараз цей процес розпочався. 

Як розповів Санасарян “Гречці” зараз готують новий каркас, бо екран буде у новому форматі. Також, рама буде сріблястого кольору.

“В кінці наступного тижня, я сподіваюсь, він буде працювати”, – додав посадовець. 

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому пропонують впровадити інновації у дитячу медицину
У Кропивницькому оголосили конкурс фотографів з винагородою в 10 тисяч
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024