У Кропивницькому пропонують впровадити інновації у дитячу медицину

09:32, 06 Квітня, 2018

У Кропивницькому на конкурс “Громадський бюджет-2019” подали проект “Інноваційна дитяча медицина”. Про це йдеться на сторінці конкурсу у мережі Фейсбук. 


Авторка проекту зазначає, що його метою є забезпечення якісних медичних послуг у дитячій міській поліклініці №1 (вул.Шевченка, 36) шляхом впровадження нових технологій для функціонування систем з надання медичної допомоги вторинного рівня.

У разі перемоги дитячу поліклініку облаштують технікою: ноутбуками, принтерами, обладнанням для швидкісного Інтернету, сенсорним терміналом та впровадять інноваційні медичні інформаційні системи.

Наприклад, “Поліклініка без черг” – це система, яка дозволить створити електронну чергу, регулювати потік пацієнтів, будувати графіки роботи лікарів, працювати через 3 вікна – інтернет, сенсорний термінал і реєстратуру. 

“Поліклініка без черг” є частиною загальної системи еHealth. Електронна система охорони здоров’я eHealth – це система, яка допоможе пацієнтам отримувати, а лікарям – надавати якісні медичні послуги. 

Останні новини по темі
Торік ЦНАПи Кіровоградщини на розвиток отримали близько 1,5 мільйони гривень
У центрі Кропивницького згорілий світлодіодний екран замінять на новий (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024