У Кропивницькому на 65% розбалансована система центрального теплопостачання

10:14, 04 Травня, 2018

Наразі теплові підприємства Кропивницького – КП «Теплоенергетик» та ДП «Кіровоградтепло» «ЦНТІ УНГА» – втратили в середньому 65% споживачів, яким свого часу надали дозволи на встановлення автономного опалення.


Про це повідомляє прес-служба Кропивницької міськради з посиланням на заступника міського голови Олександра Мосіна.

Наше місто тепер серед “лідерів” у рейтингу розбалансованості центрального теплопостачання. Вся система розбалансована на 65%, – розповів Олександр Мосін вчора, 3 травня, під час участі в колегії ОДА, присвяченій опалювальному сезону.

Зараз в Кропивницькому діє «Програма оптимізації системи теплопостачання у місті на 2017-2018 роки». Нею передбачено відключити від централізованого опалення близько ста будинків, де залишилось п’ять і менше квартир.

За словами Олександра Мосіна, у минулому році вже відключено більше тисячі стояків. Планується і реконструкція котельні на селищі Новому. В поточному році на цю роботу передбачено 17 млн грн. Таким чином, селище у наступному опалювальному сезоні повністю перепідключиться до нової котельні.

За дорученням міського голови у минулому році збудовано і введено в дію сучасну блочно-модульну котельню, яка опалює чотири соціальні заклади, – відзначив Олександр Мосін. – Саме така модель розглядається як один із реальних робочих варіантів нової стратегії теплопостачання.

Нагадаємо, що в Кропивницькому пенсіонерка прожила дві зими без опалення.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині поліція вилучила зброю і набої Другої світової війни (ФОТО)
зб2
У Новопразькій громаді офіційно оприлюднили імена новообраного селищного голови та депутатів
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024