Орендар заплатить 100 тисяч гривень за незаконно спиляні дерева (ФОТО)

10:22, 26 Червня, 2018

КП “Благоустрій” склав кошторис, який мав би відшкодувати збитки за зрубані дерева на вул. Академіка Тамма.

Окрім штрафу орендар землі сплатить на 51,2 тис грн за висадження на орендованій землі та 58 тисяч грн на висадження на межі з ділянкою туй, лип і беріз.

Загалом висадять 340 зелених насаджень, про це під час прес-конференції повідомила Галина Негода, завідувачка сектору екології та природоохоронної діяльності управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Чи погодиться орендар платити таку суму стане ясно 3 липня, під час засідання адмінкомісії, яка розгляне порушення.

Нагадаємо, на вул. Академіка Тамма приватне підприємство “СЕРВІС КІРОВОГРАД” орендує ділянку площею 0,38 га землі. Згодом за зверненням орендаря комісія перевірила дерева і визначила, що 30 з них підлягають видаленню як сухостій, але насправді було спиляно 47 дерев. Приватне підприємство “СЕРВІС КІРОВОГРАД” в рівних долях належить Ларисі та Миколі Онулам.

Останні новини по темі
Депутатів Олександрійської райради підозрюють у самовільному захопленні землі
asa1
avtt
У Кропивницькому на окремих маршрутах планують змінити автобуси з великих на середньої місткості
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024