Громадський бюджет Знам`янки: Wi-Fi зона, оновлення сміттєвого та спортивного майданчика

17:21, 26 Жовтня, 2018

У Знам `янці триває голосування за проекти «Громадського бюджету» на які виділять 350 тисяч гривень.

На бюджет подали один великий та два малих проекти.

Автор проекту «Облаштування нової системи освітлення у сквері та зони Wi-Fi» Тетяна Захарчук звертаю увагу на те, що на території скверу зовсім відсутнє будь-яке освітлення. Кошторис проекту 161025 тисяч гривень.

«Облаштування нової системи освітлення у сквері забезпечить більшу безпеку та надасть змогу відвідувати сквер у темну пору доби, а Wi-Fi зона дозволить мешканцям та гостям міста швидко отримати доступ до інтернету»

pr1

Оксана Демченко пропонує заасфальтувати сміттєвий майданчик та встановити нові сміттєвих баків та огорожі для більш естетичного вигляду та комфортного користування, збереження екологічно-допустимого рівня міста.На проект планують витратити 40600 гривень.

«Це сприятиме комфортному користуванню контейнерами та стимулюватиме відповідну культуру поведінки. Проект також створить основу для подальшого впровадження роздільного збору сміття»

pr2

Також Лариса Сідорова запропонувала застелити спортивний майданчик гумовою плиткою для естетичного вигляду і безпечного користування. Щоб втілити цю ідею необхідно 32026 тисяч гривень.

Проголосувати за проекти можна ТУТ.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині опалювальний сезон розпочався не у всіх закладах соціальної сфери
temperatyra
seme1
Питання відшкодування різниці в тарифах для «Дніпро-Кіровоград» піднімуть у Верховній Раді
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024