Газовики готуються відключати котельні: “Кіровоградтепло” закупило замало газу?

11:16, 04 Листопада, 2018

 

ВАТ «Кіровоградгаз» на офіційному сайті повідомило про можливе відключення котелень “Кіровоградтепла” – одного із двох теплопостачальних підприємств Кропивницького.

 

За словами газовиків станом на 2 жовтня підприємство придбало газу лише на пів дня роботи котелень і вже за першу добу вдвічі перевищило ліміт.

“ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА отримало номінацію (закуплений обсяг природного газу) на листопад поточного року у обсязі 41 тисяча кубічних метрів. В той же час за першу добу листопада теплопостачальним підприємством спожито майже 82 тисячі кубічних метрів. Перевищення місячної номінації станом на 2 листопада складає понад 40 тисяч кубічних метрів.
ВАТ «Кіровоградгаз» стурбоване надзвичайно малим обсягом закупленого тепловиками газу на поточний період та закликає теплопостачальне підприємство в найкоротший термін вирішити питання з отримання номінації в достатньому обсязі для забезпечення теплом населення міста та всієї соціальної сфери.” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у довтні ДП “Кіровоградтепо” фактично на два дні роботи придбало близько 200 кубів газу у приватної фірми. 2 листопада керівництво підприємства повідомило, що отримало номінації на газ на першу декаду листопада – тобто придбало газ на 10 днів роботи підприємтва.

Наразі котельні “Кіровоградтепло” працюють в штатному режимі.

 

Останні новини по темі
До уваги водіїв: через ремонт в районі арки звузили смугу руху (ФОТО)
ar2
У середу центр Кропивницького буде без води
Читайте також

На Кіровоградщині винесли вирок двом учасникам групи, яких звинуватили у допомозі військовозобов’язаним людям ухилятися від мобілізації під час війни. Засуджені представлялися д...

15:00, 12 Липня, 2024

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024