Безробітних Кіровоградщини запрошують навчитись роботі з кіньми

12:19, 07 Листопада, 2018

 

Кінний спорт в Україні щороку набирає обертів, а от спеціалістів у кінній індустрії бракує. У зв’язку зі значною потребою кадрів для галузі конярства, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості спільно з кінно-спортивним клубом «Патріот», запрошує безробітних на навчання за професією «Коняр».

 

А також на курси цільового призначення за напрямами «Основи сучасного конярства для робітників кінноспортивних клубів, шкіл та комплексів», «Особливості годівлі, догляду, утримання, вирощування та тренування спортивних коней» та «Особливості ведення основних технологічних процесів у малих конярських підприємствах» (термін навчання від 1 до 2 місяців).

До навчального процесу залучатимуться висококваліфіковані фахівці кінноспортивного клубу, які неодноразово займали призові місця в кінних змаганнях України та країнах Європи.

Під час навчання слухачі отримають необхідні знання з основ конярства: конституція, екстер’єр та інтер’єр коней, породи тварин, технології відтворення поголів’я коней та вирощування молодняку, корми та годівля тварин, догляд та утримання коней, їх використання за різними напрямами, тренування та випробування коней, кінний спорт тощо.

Навчання проводитиметься на базі кінно-спортивного клубу «Патріот», що знаходиться у с. Козлин Рівненського району Рівненської області.

Умовами до направлення на навчання є:

повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
повноліття (не менше 18 років);
медична довідка з допуском до професії.
Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

 

Останні новини по темі
Спилювання дерева у Кропивницькому коштує близько чотирьох тисяч гривень
На Кіровоградщині директорку туристичного агентства підозрюють у шахрайстві
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024