Донецький медуніверситет оприлюднив офіційну заяву щодо ситуації у Кропивницькому

14:38, 19 Листопада, 2018

Прес-служба Донецького медуніверситету оприлюднила офіційну заяву щодо ситуації у Кропивницькому.


Нагадаємо, минулого тижня у Кропивницькому вийшли на протест іноземні студенти-медики, невдоволені неякісною освітою у виші. Згодом виявилось, що окрім проблеми із навчальним процесом, студенти стали жертвами махінацій і наразі перебувають в Україні із порушенням міграційного законодавства, а частина грошей, які вони заплатили за навчання, зникла.

Подаємо текст заяви без змін.

Керівництво Донецького національного медичного університету офіційно заявляє, що міжнародний медичний факультет не буде переміщуватись з Кропивницького до Маріуполя. «Чутки про переїзд університету до Маріуполя не відповідають дійсності», – повідомив помічник ректора ДНМУ Сергій Нестеров. Вітчизняні студенти теж навчатимуться у Кропивницькому.

Він додав, що університет та студенти стали жертвами осіб, що приймали оплату за навчання, проте не перераховували її на рахунки університету. У результаті чого університет зазнав збитків та недоотримав значну суму коштів. Ситуацію вже розслідує Служба безпеки України.

Університет очікує її вирішення у законному руслі та виконує свої зобов’язання перед іноземними студентами без жодних матеріальних втрат для них: додаткову оплату з іноземних громадян не вимагатимуть.

Вирішується питання і з іншими проблемними питаннями, що постали у роботі закладу. «Керівництво університету відреагувало на звернення студентів та найближчим часом вирішить питання з матеріально-технічною базою», – зазначає помічник ректора. Зокрема, здійснено закупівлю книг для медичної бібліотеки ДНМУ. Стосовно роботи клінічних баз минулого тижня з керівництвом лікарень успішно проведено переговори.

Іноземним студентам першого курсу з проблемних питань слід звертатися лише до помічника ректора та у деканат міжнародного медичного факультету, а не до агентів.

Останні новини по темі
Новий кредитний закон: які зміни чекають українських позичальників
v ukrayini zyavitsya fond kredituvannya fermeriv 10317
46400389 10156227443633439 6403607388623994880 n
Міністр інфраструктури оцінив у Кропивницькому стан доріг (ФОТО)
Читайте також

Українок запрошують на безоплатне онлайн-навчання у сферах IT, SMM та дизайну.

16:39, 13 Липня, 2024

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024