Громадська рада розгляне діяльність «Кіровоградобленерго»

10:38, 30 Листопада, 2018

Громадська рада при облраді пропонує розглянути питання стосовно діяльності компанії ПАТ «Кіровоградобленерго» на території області.

 

Про це повідомили під час засідання президії громадської ради, вчора, 29 листопада.

«Стосовно діяльності російської компанії з російським капіталом, яка працює через компанію «ВС Енерджі», потім іде зв’язок через офшорні структури або напряму з депутатом російської державної думи Бобаковим,– каже член Громадської ради при міськвиконкомі Кропивницького Сергій Кернасюк.- враховуючи те, що компанія ПАТ «Кіровоградобленерго» ігнорує антимонопольне законодавство диктує завищену ціну за електроенергію для населення та підприємств області, прошу розглянути діяльність підприємства на наступній раді».

Пан Кернасюк попросив зробити розширене засідання громадської ради з залученням : представника служби безпеки України в області, територіального відділення антимонопольного комітету, територіального відділення фонду державного майна, слідчого управління нацполіції, департаменту інфраструктури, та голови управління ПАТ «Кіровоградобленерго».

Члени Громадської ради підтримали звернення та винесли питання на наступне засідання громадської ради.

 

Останні новини по темі
Поліція затримала підозрюваного у вуличному вбивстві у Кропивницькому (ФОТО)
1 41
duvo
У Кропивницькому створили благодійні новорічні листівки (ФОТО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024